Masz pytanie?
tel: +48 505 923 455
Ino Groń - przy Kotelnicy
max. 12 osób
powierzchnia 200 m2
6 pokoi
Zapraszamy do magicznego domku wakacyjnego, stworzonego z myślą o wyjątkowym wypoczynku dla 12 osób . Ten wyjątkowy drewniany dom, wykończony z najwyższej jakości materiałów, łączy tradycyjną architekturę z nowoczesnymi udogodnieniami, oferując komfortowy pobyt dla grupy przyjaciół lub rodziny, którzy pragną poczuć klimat Podhala w najlepszym wydaniu
To wymarzone miejsce dla pasjonatów narciarstwa, a także idealna baza wypadowa do odkrywania uroków okolicznych szlaków turystycznych.
Wnętrza domku emanują ciepłem i przytulnością, zapewniając komfortowy wypoczynek po dniu pełnym aktywności. Otwarta przestrzeń salonu i kuchni tworzy atmosferę wspólnych chwil, podczas gdy wygodne sypialnie pozwalają na zasłużony odpoczynek.
Niech nasz dom stanie się świadkiem niezapomnianych chwil, pełnych śmiechu, relaksu i radości. Zarezerwujcie już teraz, by doświadczyć niepowtarzalnego uroku tego miejsca!
Rozkład pomieszczeń:
Parter – Przestrzeń dla wspólnych chwil
• Nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia z wysokiej klasy sprzętami AGD (lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik)
• Jadalnia z dużym drewnianym stołem, przy którym wszyscy goście mogą wspólnie celebrować posiłki
• Przestronny, przytulny salon, idealny do odpoczynku po dniu pełnym wrażeń
• Stylowa łazienka
• Dwie przytulne sypialnie dwuosobowe, urządzone w góralskim klimacie
Piętro – Wygodna strefa noclegowa
• Dwie połączone sypialnie dla 4 osób z prywatną łazienką – doskonałe dla rodzin z dziećmi
• Jedna przestronna sypialnia czteroosobowa z dwoma wygodnymi łóżkami małżeńskimi, idealna dla większych rodzin lub grup przyjaciół
• Dodatkowa łazienka, zapewniająca komfort wszystkim gościom
Piwnica – Strefa relaksu i rozrywki
• Sauna, która pozwoli na pełen relaks po aktywnym dniu
• Pokój zabaw i rekreacji, wyposażony w piłkarzyki, stół do ping-ponga, rzutki – doskonałe miejsce na wspólne spędzanie czasu
• Kominek, przy którym można ogrzać się i poczuć wyjątkowy górski klimat
• Wygodna sofa i telewizor, idealne na wieczory filmowe
• Toaleta
Ogród – Bliskość natury i góralski klimat
• Miejsce do grillowania, gdzie można spędzać wieczory przy smacznym jedzeniu i pięknych widokach
Idealna lokalizacja na każdą porę roku
Dom stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania uroków Bukowiny Tatrzańskiej i okolic. Bliskość szlaków turystycznych, stoków narciarskich oraz term sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek zarówno latem, jak i zimą.
Po dniu pełnym wrażeń można zrelaksować się w saunie, spędzić wieczór przy kominku lub w pokoju rekreacyjnym. Przestronny, komfortowo urządzony dom oraz piękne otoczenie gór sprawiają, że każdy pobyt tutaj będzie niezapomnianym doświadczeniem.
Zapraszamy do rezerwacji i spędzenia wyjątkowego pobytu w sercu Tatr!
ul. Wierch Spiski 50B
Bukowina Tatrzańska
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ