Współpraca

Zapraszamy do współpracy właścicieli nieruchomości zlokalizowanych w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej i okolic. Obsługujemy apartamenty, pensjonaty i domki. Zapewniamy właścicielom klarowne zasady współpracy oraz stałą możliwość monitorowania obłożenia wynajmowanych nieruchomości, a co za tym idzie kontroli zysków z wynajmu. Naszym celem jest dążenie do maksymalizacji dochodu Właściciela, poprzez maksymalne obłożenie lokalu.

Co robimy

  • usługa sprzątania, którą oferujemy właścicielom apartamentów obejmuje kompleksowe przygotowanie lokalu dla gości (m.in. pranie pościeli i ręczników, uzupełnienie środków higieny i czystości)
  • zarządzanie rezerwacjami
  • wydawanie kluczy
  • kontrola techniczna lokalu i bieżące usterki
  • rozliczenie i kontrola najmu

Kilka słów o nas

Z branżą nieruchomości jesteśmy związani od 2006 roku. Oferujemy specjalistyczne i profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, wynajmu, dzierżawy, oraz wyceny nieruchomości.

Nasze doświadczenie w nieruchomościach połączyliśmy z branżą turystyczną.Nasi pracownicy to agenci posiadający wieloletnie doświadczenie, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje, co gwarantuje Państwu rzetelną i kompetentną obsługę. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższy poziom obsługi i opiekę najlepszych fachowców.

Zgłoś swoje mieszkanie i zacznij zarabiać

tel: +48 604 499 718

blackapart@interia.pl