Willa Gocówka

Willa Gocówka to piękna góralska nieruchomość połączona ze wszystkimi nowoczesnymi wygodami. Zapewnia komfort oraz domową atmosferę. Niewątpliwym atutem jest wyłączny dostęp do sauny, balii, stół bilardowy oraz grilla. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie zadowoli każdego wymagającego klienta.

Willa Gocówka - Bukowina Tatrzańska

Wolnostojąca willa o powierzchni 250m2 położona jest na 10 arowej widokowej działce. Dom przeznaczony na max. 12 osób. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z salonem z którego jest wyjście na duży taras, 5 oddzielnych nieprzechodnich sypialni, toalety, 2 łazienek oraz pomieszczenia rekreacyjnego w którym znajduje się stół bilardowy z możliwością rozłożenia i gry w ping-ponga . W ogrodzie mieści się sauna oraz balia z hydromasażem.

Uroki Bukowiny Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska to piękna górska miejscowość, która od lat przyciąga do siebie dużo turystów. Piękno Tatr, cisza i spokój, wspaniały i górski klimat, liczne atrakcje w miejscowości i okolicach to najważniejsze atuty Bukowiny. Spędzą tu państwo miło czas podczas swojego wypoczynku.

Otoczenie i okolica

Budynek znajduje się przy granicy Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej w bliskiej odległości od regionalnych restauracji i stoków narciarskich, Zaledwie. 

W spokojnej okolicy wśród zieleni i w otoczeniu góralskich domów. 

Lokalizacja

  • 4 km od Term Bukovina
  • 4 km od Term Bania i Kotelnicy Białczańskiej , 
  • 2 km od Rusin SKi, 
  • 3 km od Jurgów Ski, 
  • 3 km Koziniec Ski, 
  • Kaniówka 2,5 km.

Znakomita lokalizacja

Nasze obiekty zlokalizowane są w Bukowinie Tatrzańskiej i Niedzicy. W pobliżu znajdują się liczne restauracje oraz wspaniałe tereny narciarskie.